Mbështetur në pikën 8, të kreut IV, të urdhrit. Nr. 313, datë 20.10.2020 “Për organizimin dhe funksionimin e shërbimit psiko-social në institucionet e arsimit parauniversitar dhe procedurat e emërimit, pezullimit dhe largimit në shërbimin psiko-social” i ndryshuar, komisioni i vlerësimit të dosjeve i ngritur në DRAP Lezhë ka vlerësuar dosjet e kandidatëve që kanë aplikuar për vend të lirë pune në profilin psikolog/punonjës social.

Lista e kandidatëve të kualifikuar për kontratat me afat 1 (një) vit shkollor nëse shpallen fitues

Lista e kandidatëve të kualifikuar për kontratat me afat të pacaktuar nëse shpallen fitues.

Lista e kandidatëve të s’kualifikuarve.

Vendet vakante  të SHPS për  konkurim gusht 2023

Kandidatët mund të ankimojnë rezultatet tek adresa zyrtare e postës elektronike draplezhe@arsimi.gov.al deri në datë 17.08.2023.